Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnością

Szanowni Państwo,
w dniu 8 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 w sali 142R (główny budynek PSW) zapraszamy na spotkanie z doradcą zawodowym zorganizowane dla studentów z niepełnosprawnością.

Spotkanie będzie okazją, aby  poznać i podjąć działania w kierunku własnej aktywności edukacyjno-zawodowej. Wszystkim studentom zapewniamy dyskrecję i przyjemną atmosferę podczas spotkań.

spotkanie_studenci_z_niepenosprawnoci_strona

Zakadanie_DG_Niepenosprawne

27 października 2021 r. w godzinach 10:00 - 13:00 Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania (projekt Poznań Biznes Partner) organizuje bezpłatne szkolenie online z zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami.

Więcej…

awddk

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej znalazła się w gronie laureatów Niedźwiedzi Biznesu w kategorii Innowator Roku - plebiscytu organizowanego przez Słowo Podlasia i Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie.

Więcej…

Konkurs stypendialny dla niewidomych lub słabowidzących studentów
- edycja 2021/2022

Więcej…

W dniu 24 sierpnia Biuro ds. osób z niepełnosprawnością PSW pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Biała Podlaska zorganizowało Rodzinny Festyn Rekreacyjny - 2 żywioły. Wydarzenie to miało na celu integrację środowisk zrzeszających osoby z niepełnosprawnością, studentów, pracowników i mieszkańców miasta Biała Podlaska poprzez wspólną zabawę i współuczestnictwo w rozgrywkach sportowych.

Więcej…

Festyn_rodzinny_strona

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1