Pracownicy

Szanowni Państwo,

w związku z obowiązkiem informacyjnym nt. autozapisu do Pracowniczych Planów Kapitałowych od  01.04.2023 r. przesyłam w załączeniu plik z zestawem niezbędnych informacji. Bardzo proszę o zapoznanie się, uzupełnienie swoich danych, wydrukowanie, podpisanie i dostarczenie pliku do Sekcji Kadr.

W przypadku rezygnacji należy dostarczyć w terminie od 01.03 do 31.03. br. do Sekcji Kadr deklarację rezygnacji. Ze względu na kwestie organizacyjne, związane z wypłatą wynagrodzeń, proszę jednak nie odkładać decyzji do ostatniego dnia.

Szczegółowe informacje, w tym niezbędne druki znajdują się na stronie uczelni:

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) (akademiabialska.pl)

Z poważaniem,
Justyna Niewińska
Kanclerz Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II

Pliki do pobrania:

  Informacja_o_wznowieniu_dokonywania_wpat_do_PPK-2023-02-28.pdf 

  Zalacznik_nr_4_-_rezygnacja_z_ppk.pdf 

Outlook-Logo  Microsoft-Teams-Logo

Szanowni Państwo,
Pracownicy dydaktyczni ABNS,

W związku z niedawną zmianą nazwy Uczelni, aktualizacji uległy również nazwy domen z @dydaktyka.pswbp.pl na @dyd.akademiabialska.pl.

W celu zachowania spójności i przejrzystości metod logowania, Dział Teleinformatyczny aktualizuje nazwy kont w grupie Pracowników dydaktycznych, oraz konsoliduje usługę Microsoft Teams ze służbową pocztą email, która wkrótce będzie obsługiwana przez Microsoft Outlook.

Więcej…

Szanowni Państwo,
Drodzy pracownicy i studenci,

informuję, że uczelnia planuje przystąpić do miejskiej sieci dystrybucji preparatu jodowego.

Proszę o zapoznanie się z ulotką producenta preparatu jodku potasu i skonsultowanie z lekarzem rodzinnym, czy istnieją przeciwwskazania do przyjęcia preparatu.

Ulotka-informacyjna-dla-pacjenta-jodek-potasu-TFZ65mg.pdf

Charakterystyka-produktu_Jodek-Potasu-TZF-65mg.pdf

  Broszura informacyjna - profilatyka jodowa.pdf 

Lista miejsc wyznaczonych do dystrybucji tabletek jodowych w mieście Biała Podlaska z chwilą wydania decyzji MSWiA o rozpoczęciu akcji wydawania.

Lista dostępna jest także na stronie internetowej Urzędu Miasta Biała Podlaska  (https://um.bialapodlaska.pl/msi/4227)

  Lista miejsc dystrybucji tabletek jodowych 21.10.2022.pdf 

Z poważaniem,
Justyna Niewińska
Kanclerz
Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą nazwy Uczelni informujemy, że od dnia 02.03.2022 zmianie ulegają adresy pocztowe/loginy pracowników dydaktycznych w domenie @dydaktyka.pswbp.pl

  • pierwsza część nazwy (przed „@”) pozostaje bez zmian,
  • druga część nazwy (po „@”) zmienia się na: @dyd.akademiabialska.pl

Przykład nowego adresu/loginu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wszystkie dotychczasowe adresy pocztowe pozostają aktywne, tzn. możliwe jest wysyłanie wiadomości na te adresy. Dotychczasowe hasła nie ulegają zmianie.

 

wizyta_strona

Więcej…

Czarnek_slajder_strona_690x300

Więcej…

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE (PPK) to dobrowolny program długoterminowego oszczędzania, tworzony i współfinansowany przez osoby zatrudnione (pracowników i zleceniodawców, którzy podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym), pracodawców i państwo. Prywatne, imienne rachunki PPK będą zasilane wpłatami osób zatrudnionych, podmiotu zatrudniającego oraz wpłatą powitalną i dopłatami od państwa.

Zasady tworzenia i funkcjonowania pracowniczych planów kapitałowych reguluje ustawa z 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (tj. Dz.U. z 2020 r. poz. 1342) - dalej ustawa o PPK.

Akademia Bialska Nauk Stosowanychim. Jana Pawła II została objęta ustawą z dniem 01.01.2021r., co oznacza, że pierwsze składki naliczone zostaną w kwietniu 2021r.

Więcej…

plakat_wsparcie_psychologiczne_690

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1