pracaOferta pracy (nr ref.: 3/4/2013)

Miejsce pracy:  Biała Podlaska

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar czasu pracy:  10-12.05.2013
  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: dobra prezencja, kultura osobista, sumienność, uczciwość
  • Dodatkowe predyspozycje: zaangażowanie, komunikatywność
  • Proponowane wynagrodzenie:  podstawa + wynagrodzenie za wyznaczone cele
  • Zakres obowiązków:  promocja marki (branża produktów energii odnawialnej)
  • KANDYDATKA - wiek: 18-25

* Osoby, które nie wypełniły wcześniej ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

wtorek, 23 kwietnia 2013 09:12 Poprawiony: wtorek, 23 kwietnia 2013 10:43

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej