Aktualności - Studium WFiS

Szanowni Studenci.

Już od 5 października wracamy z treningami

Akademickiego Związku Sportowego PSW!!!

ZAPRASZAMY

Więcej…

Drodzy Studenci,

Przed nami trzeci tydzień zawieszenia zajć i przejścia w tryb nauczania on-line (Zarządzenie nr 31/2020
Rektora Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej z dnia 25.03.2020 r.
w sprawie: kontynuacji zmiany formy organizacji zajęć dydaktycznych w terminie od 26 marca do 10 kwietnia 2020 roku w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej).

Więcej…

Szanowni Studenci.

Przypominamy Państwu o obowiązku przesłania swojemu prowadzącemu przedmiot Wychowanie Fizyczne 30 minutowego zestawu ćwiczeń, o który prosiliśmy w zeszłym tygodniu. Zrealizowanie tego zadania będzie jednocześnie potwierdzeniem państwa obecności na zajęciach.

Więcej…

Szanowni Studenci,

W związku z Zarządzeniem nr 23/2020 Rektora Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej z dnia 11.03.2020 r. w sprawie: zawieszenia zajęć dydaktycznych i zmiany formy organizacji zajęć dydaktycznych w dniach 12-25.03.2020 roku w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, przekazujemy Państwu ogólne wytyczne dbania o sprawność i dobrostan fizyczny podczas zawieszenia zajęć dydaktycznych.

Więcej…

Mistrzostwa_PSW_w_Futsalu-1

 

Więcej…

s

 Uwaga Studenci

Zajęcia zaplanowane w dniach 02.-06.12.2019 z Panią dr Martą Mandziuk nie odbędą się i zostaną odpracowane w innych terminach. Według ponizszej tabeli.

Więcej…

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1