http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/817342pielegniarstwo_II_stopnia2018.jpg http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/873449kurs_z_matematyki01_2019_.jpg
  • 0
  • 1

ud_letni_facebook_post_image_1200x628


Przedstawiamy harmonogram zajęć Uniwersytetu Dziecięcego
na semestr letni 2017/2018 rozpoczynający się w marcu.

Chcąc zapisać dziecko w wieku 6-10 lat na zajęcia Uniwersytetu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/formularz-zgoszenia/dziecka Wypełniony formularz można wysłać poprzez stronę internetową, pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć osobiście do Centrum Edukacji Ustawicznej p. 335 R, II piętro.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerami telefonu widniejącymi na plakacie.

W tym semestrze wyjątkowe wykłady poprowadzą:

  • mgr architektury krajobrazu Jolanta Majchrowska na co dzień projektuje ogrody. Ogrody większe i mniejsze. Ale projektowanie to nie wszystko. Trzeba potem jeszcze posadzić rośliny i ich doglądać. Ogrody z projektów potem naprawdę rosną. Przekształcają się w bajkowy świat roślin, w którym każdy poczuje się, jak w bajce właśnie. Zna wszystkie rośliny świata. Potrafi je rozpoznać często tylko po pniu lub liściu. Lubi mrówki i ich zielone kryjówki.

 

  • mgr kulturoznawstwa Maciej Szupiluk to ciekawy i kolorowy człowiek: muzyk, poeta, kulturoznawca, a do tego na co dzień barwny pracownik biblioteki "Barwna". Dużo czasu spędza w towarzystwie książek. Lubi ich towarzystwo, ale jeszcze bardziej lubi towarzystwo czytelników, którzy je wypożyczają. Przeczytał w swoim życiu tysiące książek i to jeszcze na pewno nie koniec jego przygody z literaturą. Pozwoli  Wam upolować niejedną ciekawą lekturę, bo wie, jakie pułapki zastawiać na książki i gdzie upolować najlepsze sztuki.

 

  • mgr biologii Patrycja Rytel - biolog z zamiłowania już od dziecięcych lat. Nauczyciel z pasją, osoba ciekawa świata. Niezliczone hodowle ślimaków w młodości utwierdziły ją w przekonaniu, że biologia to bardzo ciekawy przedmiot, a otaczający nas świat jest wspaniały. Wie, że trudne zagadnienia można wytłumaczyć w prosty i atrakcyjny sposób. Nie boi się nawet Genetyki. Zwłaszcza DNA nie ma przed nią tajemnic.

 

Ostatnie spotkanie będzie niespodzianką z okazji Dnia Dziecka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

ud-plakat-2017-18l-v1