http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/481104rekrutacja_trwa_slider690x300.jpg http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/730101bezpiecze__stwo_spec_2018.jpg http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/528686Kandydaci_rol1.jpg http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/502736Kandydaci_rol2.jpg http://www.pswbp.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/787827mibm_spec.jpg
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
debiut_2017_facebook_post_image_1200x628

O WYDARZENIU
Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym oraz w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, a także prezentacja podczas międzynarodowej konferencji naukowej.

Każdy uczestnik może przysłać własny artykuł, w którym przedstawi swój pogląd, pomysł, punkt widzenia o dowolnej tematyce i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia „zrównoważonego rozwoju". Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Weryfikacji, oceny prac i podziału nagród dokona zespół powołany przez organizatora, który przekaże wyniki swojej pracy do zatwierdzenia Radzie Naukowej z prof. dr hab. inż. Jerzym Buzkiem na czele.

Autor najciekawszej pracy zostanie zaproszony do odwiedzenia Parlamentu Europejskiego przez prof. Jerzego Buzka. Ponadto przyznane zostaną wyróżnienia.

Autorzy prac zostają zaproszeni do prezentacji swojego recenzowanego artykułu, podczas międzynarodowej konferencji naukowej, która odbędzie się z udziałem specjalnych gości, recenzentów i Rady Naukowej na początku 2018 roku. O terminie uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową lub pocztą.

Artykuły można przysyłać w językach: polskim, angielskim  i niemieckim.

DLA KOGO?
Projekt ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia oraz absolwenci nie posiadający tytułu naukowego – doktora.

SPOSÓB APLIKACJI
Prace/artykuły należy przesłać lub dostarczyć na adres:
Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego prof. Jerzego Buzka
40-097 Katowice, ul. 3 Maja 17/3
z dopiskiem „Debiut naukowy 2017" oraz na adres e-mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Artykuł oraz kartę zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej w pliku Word i PDF.
Egzemplarz w wersji papierowej powinien być sygnowany tj. opatrzony na odwrocie następującymi danymi: imię i nazwisko autora oraz adres. Prace nie mogą być oprawiane.
Do prac należy dołączyć wypełnioną załączoną kartę zgłoszenia oraz oświadczenie autora. Prace bez karty zgłoszenia nie będą opiniowane ani oceniane przez recenzentów.

Ostateczny termin dostarczenia prac upływa 30 listopada 2017 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

 

 Debiut_naukowy_2017_list_zapraszajcy.pdf

 Debiut_naukowy_2017_regulamin_konkursu.pdf

 Formatka_i_zasady_redagowania_tekstw.pdf

 Oswiadczenie_i_zgoda_autora_na_wydanie_przez_PWSZ_1.pdf