logo_cbck_smal1Decyzją Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej PSW w Białej Podlaskiej znalazła się w gronie najlepszych uczelni wyższych w Polsce.

Konkurs ma na celu wybór oraz promocję najlepszych placówek oświatowych, publicznych i prywatnych na terenie Polski. Priorytetem dla organizatora oraz patronów medialnych jest propagowanie wysokich standardów edukacyjnych oraz w przypadku uczelni wyższych - aktywne wspieranie współpracy ze środowiskiem gospodarczym i biznesowym.

„Laureatów Konkursu charakteryzuje wysoka jakość kształcenia w tym bogaty zakres zajęć merytorycznych oraz praktycznych, prowadzonych w przystępny i rzetelny sposób. To kompetentna kadra, dbałość o zapewnienie komfortowych warunków oraz przyjaznej atmosfery sprzyjających nauce” – czytamy na stronie internetowej CBCK.

Otrzymanie nominacji do Godła stanowi uhonorowanie pozycji placówki na rynku, jej wkładu w rozwój edukacji oraz autorytetu, jakim cieszy się wśród uczniów i specjalistów branżowych.

Oficjalne ogłoszenie laureatów planowane jest podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu we wrześniu 2013 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazły się m.in. Akademia Finansów i Biznesu Vistula – rektora dr hab. prof. K. Rybińskiego oraz Społeczna Akademia Nauk z Łodzi.

Źródło: http://www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=placowkaoswiatowa2013

Uczelnia_2013
czwartek, 04 lipca 2013 10:23