BUSDecyzją władz zakupiono na potrzeby uczelni nowego busa Volkswagen Crafter Kombi.

Samochód posiada m.in.: dziewięć miejsc siedzących, przedział bagażowy, elektryczne szyby, czujnik cofania, dostęp do części pasażerskiej poprzez przeszklone drzwi przesuwne z prawej strony, system audio z głośnikami z przodu oraz w kabinie pasażerskiej, lusterka zewnętrzne sterowane i ogrzewane, zamek centralny sterowany bezprzewodowo, alarm antywłamaniowy, klimatyzacje dodatkową dla przedziału pasażerskiego, ogrzewanie postojowe przedziału pasażerskiego niezależne od pracy silnika, panel w podsufitce z oświetleniem przedziału pasażerskiego i kierowcy.

Ten nowy nabytek w kolorze srebrny metalik wspierał będzie liczne działania uczelni m.in. wyjazdy promocyjne do szkół, w których uczestniczą studenci poszczególnych kierunków. W celu wzmocnienia promocji samochód został obrandowany wizerunkiem studentów PSW wybranych podczas dwuetapowego fotograficznego castingu. Zwycięzcami na twarz akcji promocyjnej uczelni 2013/2014 zostali: Katarzyna Gołoś – studentka trzeciego roku Zarządzania i Kamil Bitner - student drugiego roku Finansów i Rachunkowości.

Należy również wspomnieć, że oprócz licznych działań wizerunkowych, dzięki sprzyjającej wiosennej aurze, można nareszcie zobaczyć na terenie miasta m.in. zaktualizowane kierunkowskazy dojazdowe do PSW i już w niedługim czasie bilboardy w miastach Lubelszczyzny, np. Międzyrzecu, Radzyniu Podlaskim, Łukowie, Parczewie.

Władzom uczelni dziękujemy, studentom i pracownikom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy i miłych wrażeń. 

1 2 3 4
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 09:43