Obraz_105Promocja Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II TRWA!

Począwszy od dnia 31 października 2012 r. studenci realizują promocję uczelni w takich formach jak spotkania z maturzystami w szkołach ponadgimnazjalnych i targi edukacyjne w miastach powiatowych.

Osobą odpowiedzialną za nawiązanie kontaktu z dyrekcjami szkół, przygotowanie harmonogramu promocji i jej realizację, w różnych formach, jest mgr inż. Sylwia Koczorowska. Po raz pierwszy w tym roku akademickim promocja była wspierana przez „Zespół Konsultacyjny d/s Wzmacniania Promocji Uczelni”, kierowany przez dr Agnieszkę Siedlecką. Zespół został powołany przez JM Rektora prof. dr hab. Mieczysława Adamowicza.

Począwszy od 31 października 2012 r. do dnia dzisiejszego studenci PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej aktywnie uczestniczyli w 35 spotkaniach z maturzystami w szkołach ponadgimnazjalnych powiatów: bialskiego, parczewskiego, radzyńskiego, włodawskiego, puławskiego, siemiatyckiego.                        

Uczestniczyli  9 razy w targach edukacyjnych, zorganizowanych w miastach powiatowych:

 • 30.11.2012 r. – Sokołowskie Targi Edukacji i Kariery „Szarada,
 • 14.02.2013 r. – Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni ”Ku przyszłości zawodowej ”w Siedlcach,
 • 20.02.2013 r. – Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni ”Łosickie spotkanie edukacyjne”,
 • 25.02.2013 r. –  XI Prezentacje Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w Sokółce,
 • 26.02.2013 r. - XI Prezentacje Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w Bielsku Podlaskim,
 • 27.02.2013 r. - XI Prezentacje Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w Hajnówce,
 • 04.03.2013r. - XI Prezentacje Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w Siemiatyczach,
 • 05.03.2013 r. - XI Prezentacje Edukacyjne „Uczelnie w Powiecie” w Wysokim Mazowieckim,
 • 06.03.2013 r. – Targi Edukacyjne „ Giełda Pomysłów na Życie” w Łomży.

Trud i zaangażowanie studentów w kompetentną i atrakcyjną prezentację kierunków studiów w PSW został dostrzeżony przez dyrekcje szkół, organizatorów Targów i lokalne media. Wśród prezentacji realizowanych przez inne uczelnie wyższe, oferta promocyjna naszej PSW była wielokrotnie wyróżniana. Nagrody i dyplomy, na ręce rektora PSW, przyznali: 

 1. Burmistrz miasta Sokółka - nagrodę i dyplom za przygotowanie najbogatszej oferty edukacyjnej podczas XI edycji Prezentacji Edukacyjno-Doradczych „Uczelnie w Powiecie” (fot.1).
 2. Dyplom – „Wieści Podlaskie”, Podlaski Oddział Stowarzyszenia Współpracy Polska- Wschód (fot 2).
 3. Podziękowanie - dyrekcja i Rada Pedagogiczna III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży za udział w XIII Giełdzie Pomysłów na życie oraz przeprowadzenie wykładu przez dr. Tomasza Jurkiewicza na temat „Kłamstwo, przyzwyczajenie, czy społeczna konieczność” z Instytutu Socjologii.
 4. Podziękowanie - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach za udział w VI Siedleckich Targach Edukacyjnych Wyższych Uczelni „Ku przyszłości zawodowej” (fot. 3, 4).        
 5. Media lokalne miast, w których odbyły się spotkania promocyjne wielokrotnie, zamieszczały bardzo pochlebne informacje o ofercie promocyjnej PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, prezentowanej na Targach Edukacyjnych (portale urzędów miast: hajnowka.pl; siemiatycze.pl; sokolka.pl; lomzynskietargi.pl).

 

Nagroda_Burmistrza_Sokolki Fot.2-dyplom Fot.3-Lomza Fot.4-Siedlce
fot. 1 fot. 2 fot. 3 fot. 4Powyżej opisane wydarzenia, kreujące pozytywny i atrakcyjny wizerunek naszej uczelni w środowisku, które można uznać za sukces studentów, zaprezentowano w załączonej galerii.

Główny specjalista PSW
mgr inż. Sylwia Koczorowska

Galeria fotograficzna

promocja_1 promocja_2 promocja_3 promocja_4
promocja_5 promocja_6 promocja_7 promocja_8
promocja_11 1 min_2 3
poniedziałek, 11 marca 2013 11:07 Wpisany przez Grzegorz Nowakowski