sowa

Zakład Języka Rosyjskiego PSW w Białej Podlaskiej zaprasza uczniów klas maturalnych na konkurs
„Gra o indeks”Zakład Języka Rosyjskiego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej  zaprasza uczniów klas maturalnych na konkurs „Gra o indeks” na kierunek Filologia, specjalność Język Rosyjski, który odbędzie się 14.03.2013 r., w godz.10.30-12.00, w sali 289R.

    Konkurs adresowany jest do tegorocznych maturzystów. Laureaci trzech pierwszych miejsc mają zagwarantowane miejsce na kierunku Filologia, specjalność Język Rosyjski, i zostaną zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej i opłaty za legitymację studencką. Tym laureatom, którzy podejmą u nas naukę w nowym roku akademickim, dodatkowo zostaną wręczone nagrody i upominki.
    Celem konkursu jest sprawdzenie praktycznej znajomości języka rosyjskiego. Konkurs polega na napisaniu testu składającego się z części leksykalno-gramatycznej.

    Zgłoszenia (nazwa szkoły, adres; imię i nazwisko uczestnika, telefon; imię i nazwisko nauczyciela j. rosyjskiego) prosimy kierować do dn. 12.03.2013 r. drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .'; document.write( '' ); document.write( addy_text8703 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

REGULAMIN KONKURSU  „GRA O INDEKS”  NA KIERUNEK FILOLOGIA,
SPECJALNOŚĆ  JĘZYK ROSYJSKI W PAŃSTWOWEJ SZKOLE WYŻSZEJ 
IM.PAPIEŻA JANA PAWŁA II W BIAŁEJ PODLASKIEJ 

1.     Organizatorem konkursu „Gra o indeks” na kierunek Filologia, specjalność Język Rosyjski jest Państwowa Szkoła Wyższa im.Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej z siedzibą przy ul.Sidorskiej 95/97 oraz Zakład Języka Rosyjskiego.

2.     Konkurs adresowany jest do tegorocznych maturzystów szkół ponadgimnazjalnych.

3.     Laureaci konkursu (3 pierwsze miejsca) mają zagwarantowane miejsce na kierunku Filologia, specjalność Język Rosyjski, a także zostaną zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej i opłaty za legitymację studencką przy rejestracji na specjalność Język Rosyjski w PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej w roku akademickim 2013/2014. Dodatkowo, tym laureatom konkursu „Gra o indeks”, którzy podejmą u nas naukę, w nowym roku akademickim zostaną wręczone nagrody i upominki.

4.     Konkurs odbędzie się 14.03.2013 r., w godz. 10.30-12.00. Zadaniem uczestników konkursu będzie napisanie testu leksykalno-gramatycznego.

5.     Czas trwania konkursu – 90 minut.

6.     Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest okazanie dowodu tożsamości.

7.     Zgłoszenia (nazwa szkoły, adres; imię i nazwisko uczestnika, telefon; imię i nazwisko nauczyciela j. rosyjskiego) prosimy kierować do dn. 12.03.2013 r. drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .'; document.write( '' ); document.write( addy_text46209 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

8.     Informacje o laureatach zostaną opublikowane do dn. 20.03.2013 r. na stronie uczelni: www.pswbp.pl.

9.     Laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zobowiązani są do potwierdzenia chęci skorzystania z nagrody do 15.07.2011 r.

10.  Potwierdzenia można dokonać osobiście w sekretariacie neofilologii pokój 24 w PSW w Białej Podlaskiej, telefonicznie pod numerem 83 344 99 11 lub drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .'; document.write( '' ); document.write( addy_text25948 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

11.  W sytuacji braku potwierdzenia nagroda przepada i komisja ma prawo przyznać indeks uczestnikowi, który zajął kolejne miejsce pod względem ilości punktów.

12.  Prawidłowy przebieg konkursu będzie nadzorowała komisja składająca się z nauczycieli PSW w Białej Podlaskiej: mgr E. Klimiuk, mgr E.Struczyk-Doluk.

13.  Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w przypadku niewystarczającej liczby chętnych.

środa, 27 lutego 2013 18:28 Wpisany przez Elżbieta Struczyk