Facebook_MPSW

Sekcja Współpracy Międzynarodowej i Welcome Centre serdecznie zapraszają do odwiedzenia i polubienia nowego profilu na Facebook’u.

 

Profil Międzynarodowa PSW https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowa-PSW-102778505261793 będzie tworzony po to, aby dzielić się z Państwem informacjami na temat międzynarodowych ofert współpracy, inicjatyw czy działań podejmowanych przez pracowników i studentów naszej uczelni.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnego budowania wizerunku uczelni otwartej na umiędzynarodowienie i poznawanie nowych kultur.

Poprzez profil Międzynarodowa PSW można nas również pozdrawiać z wakacji, konferencji… albo z domu,  jeżeli biorą Państwo udział w jakimś międzynarodowym projekcie lub szkoleniu online. Chętnie to udostępnimy!

Propozycje postów należy zgłaszać do p. Magdaleny Maciejuk ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) z Sekcji Współpracy Międzynarodowej i Welcome Centre.

poniedziałek, 26 lipca 2021 08:32 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk