Oferta pracy (nr ref.: 12/1/2014)
Miejsce pracy:  Biała Podlaska
Pracodawca: TAU INTERNET

OPIS FIRMY:

Firma TAU INTERNET działająca na rynku telekomunikacyjnym, oferuje usługi dostępu do: Internet, Telewizja, Telefon, Komputery, Serwis.

OPIS STANOWISKA:
Praca polega na wykonywaniu czynności dotyczących:

  • Instalacji Internetu u klientów
  • Budowy sieci telekomunikacyjnych
  • Serwis sieci
  • Serwis komputerów.

WYMAGANIA:

  • Doskonała współpraca w grupie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Dobra prezencja
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość sprzętu komputerowego
  • Znajomość podstaw działania sieci IP.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia
  • Możliwość zatrudnienia na niepełny wymiar czasu pracy (w trakcie studiów)
  • Pełne wsparcie w przygotowaniu do wykonywania zawodu
  • Interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi
  • Możliwości rozwoju.

KONTAKT:

W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dnia 29-08-1997 o Ochronie Danych Osobowych".

TAU INTERNET ul. Jatkowa 7, 21-500 Biała Podlaska

wtorek, 28 stycznia 2014 07:45 Poprawiony: wtorek, 28 stycznia 2014 08:05

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej