Oferta pracy (nr ref.: 9/1/2014)
Miejsce pracy: Biała Podlaska, woj. lubelskie, podlaskie, mazowieckie

  • Rodzaj umowy: umowa o współpracy, umowa zlecenie
  • Wymiar czasu pracy: pełen etat, elastyczne, samodzielnie wybrane godziny pracy
  • Proponowane wynagrodzenie: prowizyjne

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na terenie regionu oraz sąsiednich województw
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami firmy
  •  aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie planów działań i sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu.

Wymagania:

Niekaralność, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność, umiejętność nawiązywanie relacji, gotowość do wyjazdów, dyspozycyjność, umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy.

Oferujemy:

  • umowę o współpracy lub umowę zlecenie
  • system szkoleń branżowych
  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania
  • szanse rozwoju zawodowego.

Wiek:
do 55 lat

Wymagany staż pracy: brak

WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

piątek, 17 stycznia 2014 10:13 Poprawiony: piątek, 17 stycznia 2014 14:24

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej