Oferta pracy (nr ref.: 4/1/2014)
Miejsce pracy:  Biała Podlaska

Rodzaj umowy: umowa zlecenie (1 miesiąc – okres próbny, z możliwością przedłużenia i zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)
Wymiar czasu pracy:
pełen etat
Liczba oferowanych miejsc pracy:1

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z cudzoziemcami
  • Opieka i obsługa administracyjno-prawna cudzoziemców.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów:
dobra znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego – wymóg obowiązkowy
Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji, wysoka kultura osobista.

Ogłoszenie PILNE

środa, 08 stycznia 2014 12:17 Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2014 13:59

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej