Oferta pracy (nr ref.: 2/12/2013)
Miejsce pracy:  Międzyrzec Podlaski

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat, 08:00 – 16:00
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 3

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad produkcją urządzeń elektronicznych
  • Nadzór nad utrzymaniem właściwych parametrów produkcji
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją towarzyszącą procesowi produkcyjnemu
  • Realizacja harmonogramu produkcji przy zachowaniu terminowości zamówień
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Ustalanie bieżących priorytetów i planów pracy, ustalanie zadań oraz ich kontrola i rozliczanie
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących procesu produkcyjnego, eliminowanie bieżących problemów
  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w przedsiębiorstwie współpracującym z 11 krajami Europy
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • system szkoleń
  • szanse rozwoju zawodowego

Wiek: do 35 lat

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: wykształcenie wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności:
Umiejętność kierowania zespołem, zainteresowanie elektroniką, praktyczna znajomość elektroniki

Wymagany staż pracy: brak

WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony:
http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

czwartek, 05 grudnia 2013 14:48 Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2013 15:18

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej