Oferta pracy (nr ref.: 1/12/2013)
Miejsce pracy:  Biała Podlaska
Pracodawca: Hotel Delfin

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 1
  • Zakres obowiązków: przyjmowanie i obsługa gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji i prezentacja oferty hotelu gościom hotelowym oraz wszystkim potencjalnym klientom
  • Uwagi: obecność klientów zagranicznych, oferta w języku rosyjskim lub angielskim

Wiek:
powyżej 18-go roku życia

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: min. wykształcenie średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: Miła aparycja, komunikatywność, umiejętności interpersonalne, j. angielski w stopniu podstawowym

Dodatkowe predyspozycje: umiejętność organizacji stanowiska pracy

Uwagi: system pracy zmianowy, po 12 godzin w tym godziny nocne

  • WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.
  • Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.
środa, 04 grudnia 2013 11:10 Poprawiony: piątek, 24 stycznia 2014 07:49

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej