Oferta pracy (nr ref.: 8/11/2013)
Miejsce pracy:  Niemcy, cały kraj lub wybrane miasto
Pracodawca: Karolina Laszuk Poradnia Psychologiczna

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar czasu pracy: całodobowo z zamieszkaniem
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: nieograniczona

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobą starszą z zamieszkaniem (w zależności od stanu zdrowia – osoby chodzące, unieruchomione, z objawami demencji, alzheimera i innych chorób) – pomoc w codziennych czynnościach, wizyty u lekarza, czynności pielęgnacyjne, prowadzenie domu – sprzątanie mieszkania, zakupy. Gotowanie.

Wiek: do 60 lat

Wymagane wykształcenie: min. średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszą osobą, gotowość do prac domowych

Wymagany staż pracy: minimum roczne doświadczenie w opiece nad starszą lub chorą osobą

Oferujemy:

Umowę zlecenie, wysokie zarobki, ubezpieczenie EKUZ – Europejską kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, zaświadczenie A1 ZUS (pozwala na ubezpieczenie w Polsce), bezpłatny dowóz do miejsca wykonywania pracy oraz powrót, zamieszkanie i wyżywienie w miejscu pracy.

WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony:
http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

poniedziałek, 25 listopada 2013 11:38 Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2013 14:43

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą