Oferta pracy (nr ref.: 1/11/2013)
Miejsce pracy:  Biała Podlaska
Pracodawca: Idea Bank S.A.

  • Rodzaj umowy: współpraca, działalność gospodarcza
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 2
  • Proponowane wynagrodzenie: do negocjacji

Zakres obowiązków:
• profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w Banku, jakość prowadzonej sprzedaży i obsługi Klientów,
• doradztwo w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych oraz hipotecznych,
• aktywna sprzedaż produktów bankowych i usług,
• samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych,
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Nasze oczekiwania:
• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych – preferowana znajomość produktów i usług skierowanych do Klientów instytucjonalnych,
• mile widziana znajomość rynku developerów,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
• rozwinięte umiejętności planowania i zarządzania czasem.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu realizacji zadań,
• szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się instytucji bankowej,
• unikalną , elitarną i jednocześnie partnerską kulturę firmy,
• profesjonalny system szkoleń,
• bogaty pakiet benefitów.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Idea Bank S. A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

środa, 06 listopada 2013 10:02 Poprawiony: środa, 06 listopada 2013 12:49

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej