Oferta pracy (nr ref.: 7/10/2013)

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Pracodawca
: Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew”
Rodzaj zatrudnienia:
 umowa o pracę 1 etat

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki społeczne lub ekonomiczne,
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy w Podmiotach Ekonomii Społecznej,
  • doświadczenie w realizacji projektów z EFS,
  • wiedza z zakresu funkcjonowania NGO,
  • wiedza z zakresu Ekonomii Społecznej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, OpenOffice, Internet)
  • bardzo wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność,
  • empatia,
  • prawo jazdy kat B.

Wymagania dodatkowe:

  • ukończone kursy i szkolenia z zakresu zarządzania w NGO, budowania partnerstw lokalnych, animacji lokalnej,
  • mile widziane osoby z terenu powiatu bialskiego.

Główne obowiązki:

  • prowadzanie działań animujących PES z terenu subregionu lubelsko-bialskiego,
  • wsparcie rozwoju partnerstw lokalnych,
  • prowadzenie doradztwa dla PES i osób zainteresowanych ich tworzeniem (dot. w szczególności zakładania PES, wybory formy organizacyjno-prawnych, źródeł finansowania,
  • inicjowanie powstawania nowych PES,
  • prowadzenie doradztwa i usług na rzecz rozwoju partnerstw lokalnych,
  • pomoc w tworzeniu lokalnych strategii na rzecz rozwoju ekonomii społecznej,
  • współpraca z pozostałym personelem celem realizacji zamierzonych działań i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość udziału w kreowaniu przyszłych działań rozwijającej się Organizacji,
  • pracę z doświadczonymi współpracownikami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) na adres:

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna.
Planowany termin nawiązania zatrudnienia to 1 listopada 2013 r.

Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej "Modrzew"
ul. Racławicka 38-44 p. 213, 21-040 Świdnik
tel./fax. (0-81) 744-39-43
www.modrzew.org

wtorek, 22 października 2013 08:27 Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 14:04

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej