Oferta pracy (nr ref.: 12/9/2013)

Miejsce pracy: Biała Podlaska, ul. Sidorska 102

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Data rozpoczęcia pracy: od października br.
  • Wymiar czasu pracy: raz w tygodniu, godziny popołudniowe (możliwość dodatkowej pracy w sklepie w ciągu dnia)
  • Pracodawca: Cameleon – market odzieży używanej

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: Dyspozycyjność, zaangażowanie, doświadczenie mile widziane, status studenta (do 26 roku życia)

Ogólny zakres obowiązków: Rozładunek, załadunek, sortowanie, zawieszanie towaru, dbanie o porządek.

Uwagi: Pracodawca prosi kandydatów o dostarczenie zaświadczenia potwierdzającego status studenta na rozmowę kwalifikacyjną.

  • WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.
  • Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

poniedziałek, 30 września 2013 11:53 Poprawiony: poniedziałek, 07 października 2013 06:57

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej