link2peopleOferta pracy (nr ref.: 7/9/2013)

Miejsce pracy:  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Biała Podlaska

  • Rodzaj umowy: umowa-zlecenie
  • Wymiar czasu pracy: nielimitowany
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 15
  • Pracodawca: Link2People Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: sprzątanie oddziałów, korytarzy szpitala, transport wewnątrz szpitala, panowie – prace porządkowe

Wiek: do 26 lat

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: dyspozycyjność, status studenta

Uwagi: elastyczny czas pracy, praca w godzinach nocnych

  • WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.
  • Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

czwartek, 19 września 2013 08:25 Poprawiony: czwartek, 19 września 2013 09:30

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej