OFERTA PRACY

Stanowisko: bibliotekarz
Opis stanowiska pracy
: osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę czytelni ogólnej biblioteki uczelnianej.

Wymagania:

- studia I/II stopnia lub studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa,

- przynajmniej odbyty jeden staż/praktyka w bibliotece szkoły wyższej ewentualnie publicznej lub pedagogicznej,

- znajomość systemów bibliotecznych i technologii informacyjnych stosowanych w bibliotece naukowej,

- znajomość języka angielskiego.

Wymagane dokumenty:

- życiorys wraz z listem motywacyjnym,

- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje,

- zalecane dokumenty potwierdzające znajomość języka angielskiego,

- informacja o dorobku zawodowym i organizacyjnym.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 20 września 2013 r. na adres: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej,

ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska lub osobiście w kancelarii uczelni  w dni robocze w godzinach 8.00 – 15.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

wtorek, 17 września 2013 10:54 Wpisany przez Marek Kowalczyk

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej