Oferta pracy (nr ref.: 2/9/2013)

Miejsce pracy:  Wólka Dobryńska, k. Terespola (ok. 25 km od Białej Podlaskiej)

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Wymiar czasu pracy: 2-3 dni w tygodniu, 06:00 – 22:00 z zamieszkaniem
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 1
  • Pracodawca: Karolina Laszuk Poradnia Psychologiczna

Zakres obowiązków: opieka nad chłopcem 15 lat (w czasie nieobecności rodzica), pomoc w odrabianiu lekcji, sprzątanie domu, gotowanie, możliwość zamieszkania (dogodność)

Uwagi: brak nałogów

Wiek: do 40 lat

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: wykształcenie średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: umiejętność pracy z młodzieżą, gotowość do prac domowych

WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

środa, 04 września 2013 08:36 Poprawiony: poniedziałek, 09 września 2013 07:43

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej