Oferta pracy (nr ref.: 6/7/2013)

Miejsce pracy:  sklep ze sprzętem RTV AGD, Biała Podlaska

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 1 (dla osoby niepełnosprawnej)
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków: sprzedawanie towaru i obsługa klienta, uzupełnianie ekspozycji, odbiór zamówionego towaru z samochodu.

Uwagi: oferta skierowana tylko do osób niepełnosprawnych.

  • Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: co najmniej wykształcenie średnie, obsługa komputera, zainteresowanie branżą AGD i RTV
  • Dodatkowe predyspozycje: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność w działaniu, nastawienie na sukces
  • Wymagany staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawca

WAŻNE: Osoby, które wypełniły ankietę poszukującego pracy, prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska, kierunku studiów oraz telefonu kontaktowego.

Osoby, które nie wypełniły jeszcze ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

wtorek, 09 lipca 2013 12:08 Poprawiony: piątek, 24 stycznia 2014 07:49

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej