logo_klOferta pracy (nr ref.: 3/6/2013)

Miejsce pracy:  Biała Podlaska, ul. Brzeska 126

  • Rodzaj umowy: do uzgodnienia
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia
  • Wymiar czasu pracy:  24 h ruch ciągły (zmianowy)
  • Liczba oferowanych miejsc pracy: 2
  • Pracodawca: „K&L” Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:  proste czynności administracyjne, obsługa programów komputerowych oraz urządzeń, przyjmowanie i wydawanie materiałów na podstawie odpowiednich dokumentów, kontrolowanie zgodności stanu zapasów, rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: min. wykształcenie średnie, wiek: do 35 lat

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności: dobra znajomość obsługi komputera, język rosyjski - komunikatywny

Dodatkowe predyspozycje: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu, umiejętność szybkiego uczenia się, obsługa programów magazynowych.

* Osoby, które nie wypełniły wcześniej ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

poniedziałek, 10 czerwca 2013 07:29 Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2013 08:06

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej