praca_Oferta pracy (nr ref.: 2/6/2013)

Miejsce pracy:  Biała Podlaska

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy:  15:00-19:00

Pracodawca: EcoDay

  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów: nienaganna dykcja, komunikatywność, nastawienie na współpracę
  • Dodatkowe predyspozycje: zaangażowanie, wytrwałość
  • Proponowane wynagrodzenie:  wynagrodzenie za wyznaczone cele
  • Zakres obowiązków:  telemarketing - umawianie spotkań handlowych

* Osoby, które nie wypełniły wcześniej ankiety poszukującego pracy, prosimy o jej pobranie ze strony:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/biuro-karier-bk oraz uzupełnienie - jest to warunek niezbędny, by przystąpić do procesu rekrutacji.

środa, 05 czerwca 2013 10:33 Poprawiony: środa, 05 czerwca 2013 11:55

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej