informatykaStanowisko: Microsoft .NET Developer
Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie
Rodzaj zatrudnienia: Praca
Pracodawca: IT Support Group

Zakres stanowiska/Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Microsoft .NET Developer będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój aplikacji ASP .NET MVC (C#).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne / ostatni rok studiów
  • Praktyczna znajomość platformy .NET
  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu ASP .NET i/lub ASP .NET MVC (C#)
  • Dobra znajomość języka C#
  • Dobra znajomość programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Microsoft Visual Studio
  • Znajomość  HTML, Javascript
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL oraz języka T-SQL
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

Oferujemy:

  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach dla czołowych polskich firm
  • Rozwój warsztatu zawodowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu
  • Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca zdalna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Idealny kandydat to osoba posiadająca umiejętności analityczne oraz łatwość w ocenie i podejmowaniu decyzji. Osoba, która łatwo adaptuje się do nowych warunków, posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, pasję i energię do pracy.

Oferta jest ważna 1 miesiąc.

Plik do pobrania:  Oferta_pracy_Microsoft.NET_Developer.doc

czwartek, 24 stycznia 2013 08:38 Poprawiony: wtorek, 05 marca 2013 14:23

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej