Oferta pracy nr 10/2023

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi cudzoziemców

Nazwa firmy : Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw

Adres firmy: 20-078 Lublin, ul. 3 Maja 18/5a

Telefon: 511 403 176

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Magdalena Babiracka

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów punktu informacyjno-doradczego
  • weryfikacja grupy docelowej, w tym weryfikacja spełniania warunków formalnych (dokumentów) uprawniających do korzystania z oferty punktu przez obywateli Ukrainy oraz obywateli innych krajów trzecich, którzy wjechali na terytorium Polski z Ukrainy
  • obsługa infolinii i prowadzenie konsultacji on-line dla cudzoziemców
  • w przypadku bardziej specjalistycznych zagadnień umawianie beneficjenta projektu z odpowiednim doradcą (prawnym, doradcą zawodowym, pracownikiem socjalnym lub psychologiem)
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji m. in. ewidencji zgłoszeń, odbytych godzin wsparcia, formularzy zgłoszeniowych, kart obecności na konsultacjach.

Uwagi: Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu znajdują się w zapytaniu ofertowym pod linkiem http://www.eds-fundacja.pl/projekty/przyjaznyibezpiecznyurzad3/pl_zapytania.php

KANDYDAT/KA:

Wiek: bez znaczenia

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:

  • posiadają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów

oraz

  • posiadają znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym

Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu znajdują się w zapytaniu ofertowym pod linkiem  http://www.eds-fundacja.pl/projekty/przyjaznyibezpiecznyurzad3/pl_zapytania.php

Wymagany staż pracy: doświadczenie zawodowe w pracy projektowej i/lub doświadczenie w pracy/wolontariacie nakierowanym na pomoc drugiemu człowiekowi

Uwagi: Kandydat powinien złożyć ofertę zgodnie z opisem zamieszczonym w zapytaniu ofertowym zamieszczonym pod linkiem  http://www.eds-fundacja.pl/projekty/przyjaznyibezpiecznyurzad3/pl_zapytania.php

wtorek, 21 lutego 2023 14:12 Poprawiony: wtorek, 21 lutego 2023 15:53 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej