Oferta pracy nr 06/2023

Stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Nazwa firmy : PRO.MED.PL

Adres firmy: UL. Al. Wojciecha Korfantego 141, 40-154 Katowice

Telefon: 570-910-566

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Natalia Jarosz

Oczekiwana forma kontaktu: telefon, e-mail

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska/Międzyrzec Podlaski/Radzyń Podlaski

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

Zakres obowiązków: promocja leków RX w oparciu o wiedzę merytoryczną, współpraca z lekarzami w placówkach lecznictwa otwartego i zamkniętego

Uwagi:

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Umiejętności analityczne, interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe predyspozycje:

  • Postawa zgodna z wartościami firmy (Odpowiedzialność, Odwaga, Szacunek, Zaufanie, Współpraca)

Wymagany staż pracy:

  • Min. roczne doświadczenie jako Przedstawiciel Medyczny/ Przedstawiciel Apteczny lub min. 2 letnie doświadczenie w branży FMCG/obsługi klienta

poniedziałek, 06 lutego 2023 09:35 Poprawiony: poniedziałek, 06 lutego 2023 09:53 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej