Oferta pracy nr 42/2022

Stanowisko: Specjalista ds. roszczeń

Nazwa firmy : SGS Polska Sp. z o.o.

Adres firmy: Warszawa, ul. Jana Kazimierza 3

Telefon: 691-767-652

Strona www: www.sgs.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy:

Oczekiwana forma kontaktu: telefon, e-mail

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska, ul. Sadowa 14

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapytań i roszczeń zgłoszonych przez władze celne
  • Współpraca z klientami i urzędami w celu wyjaśnienia wątpliwości i uzyskania niezbędnej dokumentacji
  • Monitorowanie otwartych spraw w celu uniknięcia opóźnień
  • Sugerowanie i inicjowanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Przygotowywanie instrukcji do realizacji płatności

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji, komunikatywność
  • Dokładność
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie lub wykształcenie w obszarach: TSL (Transport-Spedycja-Logistyka)/Prawo/Administracja/obsługa reklamacji
  • Znajomość innego języka europejskiego

Uwagi: link do aplikowania:

wtorek, 11 października 2022 10:33 Poprawiony: wtorek, 11 października 2022 11:03 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej