Oferta pracy nr 41/2022

Stanowisko: Specjalista ds. tranzytu

Nazwa firmy : SGS Polska Sp. z o.o.

Adres firmy: Warszawa, ul. Jana Kazimierza 3

Telefon: 691-767-652

Strona www: www.sgs.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy:

Oczekiwana forma kontaktu: telefon, e-mail

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska, ul. Sadowa 14

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych w różnych rodzajach transportu
  • Rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji w aplikacji internetowej

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie lub wykształcenie zdobyte w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka)
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym 24/7 (głównie zmiany dzienne w dni robocze)

Uwagi: link do aplikowania:

wtorek, 11 października 2022 09:52 Poprawiony: wtorek, 11 października 2022 10:14 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej