Oferta pracy nr 18/2022

Stanowisko: Kierownik robót instalacyjnych

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : FHUP KONCEPT

Adres firmy: 21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 123

Telefon: 606-768-811

Strona www: www.koncept-bp.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 6000-8000 zł

Zakres obowiązków :

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację inwestycji,
  • Weryfikacja kosztorysów i ofert instalacji sanitarnych w zakresie: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, pompy ciepła,
  • Zlecanie do zamówienia materiałów i urządzeń do realizacji,
  • Nadzór nad jakością, terminowością realizowanych robót,
  • Organizowanie prac podległego zespołu,
  • Współpraca z kierownikami inwestycji, kierownikami robót, projektantami i nadzorem inwestorskim,
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej,
  • Rozliczenie inwestycji,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP podległego zespołu.
  • KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Wykształcenie najchętniej w kierunku budownictwo- inżynieria środowiska,
  • Znajomość branży sanitarnej: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, pomy ciepła,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Nadzór i umiejętność kierowania podległym zespołem,
  • Znajomość programów AutoCAd, Norma ( mile widziane),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność, w tym gotowość do wyjazdów służbowych.

poniedziałek, 14 marca 2022 15:23 Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2022 08:59 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej