Oferta pracy nr 17/2022

Stanowisko: Kosztorysant- specjalista ds. ofertowania

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : FHUP KONCEPT

Adres firmy: 21-500 Biała Podlaska, ul. Sidorska 123

Telefon: 606-768-811

Strona www: www.koncept-bp.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 4000-6000 zł

Zakres obowiązków :

  • Analiza i przegląd dokumentacji technicznej projektów z branży sanitarnej: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, pompy ciepła
  • Opracowanie kosztów projektu: przygotowanie przedmiaru robót, cen jednostkowych i wartości robót,
  • Tworzenie i utrzymanie bazy podwykonawców i dostawców,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów w tym z gotowego przedmiaru,
  • Nadzór nad realizacją zamówień i terminowością dostaw,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Udział w przygotowywaniu harmonogramu inwestycji,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Wykształcenie kierunkowe budownictwo najchętniej w specjalności: branża sanitarna,
  • Wiedza i doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office ( Exel, PowerPoint, Word),AutoCAD, Norma,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,

poniedziałek, 14 marca 2022 14:39 Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2022 09:00 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej