Oferta pracy nr 03/12/2021

Stanowisko: Specjalista ds. transportu międzynarodowego

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : SGS Polska Sp. z o.o.

Adres firmy: 01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 3

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Magdalena Biadun

 Telefon: 691-767-652

Strona www.sgs.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: SGS TRANSITNET Biała Podlaska ul. Sadowa 14

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełen etat, praca zmianowa

Proponowane wynagrodzenie brutto: 3500 w okresie przygotowawczym

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych w różnych rodzajach transportu.
  • rozwiązywanie problemów i regularna komunikacja z Urzędami Celnymi i innymi administracjami krajowymi
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem komunikacji
  • obsługa systemów dedykowanych dla projektu

Uwagi: -

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (praca głównie z językiem pisanym) chęć zdobycia doświadczenia w branży TSL (Transport-umiejętność szybkiego uczenia się Spedycja-Logistyka) dobre umiejętności obsługi komputera w tym Excel . Znajomość języka niemieckiego.

środa, 22 grudnia 2021 08:49 Poprawiony: środa, 22 grudnia 2021 10:35 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy stałej