Oferta pracy Nr 03/12/2019

Stanowisko: Fizjoterapeuta

Nazwa firmy: Ipf medical Sp. z o.o. Sp.k.

Adres firmy: ul. Ratajczaka 19,  61-814 Poznań

Telefon: 61-222 37 28 lub 503090 703

Strona www: www.ipfmedical.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Katarzyna Khoury

Oczekiwana forma kontaktu: mailowa, telefoniczna,

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Francja

Liczba oferowanych miejsc pracy: 3

Rodzaj umowy: Umowa na czas określony/nieokreślony

Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 12 536 zł brutto/miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • Praca w gabinecie o powierzchni 100 m2. Gabinet wyposażony jest w rower, bieżnię, drabinki, sprzęt do fizjoterapii. Możliwa terapia ultradźwiękami, podczerwienią, elektroterapia, kąpiel parafinowa stosowana na dłonie. W gabinecie dostępna jest również platforma statyczno-dynamiczna do rehabilitacji funkcjonalnej Huber 360 ( możliwe szkolenie z użytkowania w przypadku co najmniej rocznej współpracy )
  • Rehabilitacja pacjentów reumatologicznych, traumatologicznych, neurologicznych, pulmonologicznych, masaż
    KANDYDAT/KA:Wymagania wykształcenie: wyższe magisterskie
    Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:
  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podcxas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.
    OFERUJEMY:
  • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy.
  • Umowę CDI ( umowa na czas nieokreślony )
  • Praca w wymiarze 35h na tydzień ( dziennie ok 25 pacjentów )
  • Wynagrodzenie: ok 12 536 zł brutto
  • Zakwaterowanie: mieszkanie 80 m2 mieszczące się w niedalekiej odległości gabinetu, za ok 500 EUR miesięcznie.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego ( on-line lub stacjonarny ).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.

piątek, 20 grudnia 2019 15:11 Poprawiony: piątek, 20 grudnia 2019 15:15 Wpisany przez Anna Siedlecka

Sekcja Praktyk Studenckich i Biura Karier - Oferty pracy za granicą