Szanowni Państwo,

w dniu 23.02.2023 (czwartek) w godzinach 17:00- 20:00 zapraszamy do udziału w spotkaniu Erasmus movie night!

zapisy na w/w spotkanie w formularzu.

pierwsza_strona

 

 

Szanowni Państwo,

grudzień to taki czas, kiedy w powietrzu unosi się zapach korzennego ciasta, a różne drogi prowadzą człowieka do człowieka. Nas zaprowadziły do klubu studenckiego i spotkały przy międzynarodowym wigilijnym stole.

Dziękujemy za wspólne kolędowanie, obecność, kołu naukowemu Kurtyna za wsparcie.

życzymy wszystkim Wesołych Świąt!!!

Więcej…

Szanowi Państwo,

w ramach projektu ” Integracja międzypokoleniowa – wspieranie łączności między pokoleniami” finansowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w Centrum Integracji i Aktywizacji ABNS odbywają się międzypokoleniowe spotkania miłośników planszówek słuchaczy UTW i uczniów LO.

 

1

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów ABNS na świąteczny, międzynarodowy poczęstunek i kolędowanie w Centrum Integracji i Aktywizacji!

Ilość miejsc ograniczona!

Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o zapisy poprzez formularz dostępny w wydarzeniu do 9 grudnia 2022 roku lub na adres mailowy:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

1_002

 

Szanowi Państwo,

wczoraj tj. 13.10.2022 roku świętowaliśmy Erasmus Day na spotkaniu integracyjnym naszych studetnów w Centrum Integracji i Aktywizacji ABNS.

Więcej…

Szanowi Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu integracyjnym studentów naszej uczelni 13 października 2022 roku z okazji świętowania ERASMUS DAY w Centrum Integracji i Aktywizacji ABNS (w piwnicy budynku głównego).

W programie spotkania międzynarodowe karaoke i wspólna integracja przy pizzy!

 

pizza

Szanowi Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych spotkaniach Koła Sympatyków Gier Planszowych w Centrum Integracji i Aktywizacji ABNS (piwnica budynku głównego Uczelni) w każdą środę od godz. 16:00-21:30 pod kierunkiem Pana dr Piotra Zdunkiewicza.

Gwarantujemy duży wybór gier, przemiłą atmosferę!

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniach!

5

1- go  czerwca 2022 roku, w murach naszej Akademii Koło Sympatyków Gier Planszowych zorganizowało pierwszy turniej szachowy!.
W turnieju wzięło udział 16 zawodników, tylko jeden został mistrzem szachownicy!!!

Zapraszamy Was w każdą środę w godzinach 16:00-21:00, na spotkanie  Koła Sympatyków Gier Planszowych (nie musisz być studentem!!).

Jeśli chcesz miło spędzić czas, pograć w gry w doborowym towarzystwie, to to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!!!

fot_1 fot._2 fot._3 fot._4.0 fot._4 fot._5 fot_6 fot_7_

 

W dniu 30 marca 2022 roku uczniowie klasy 7C szkoły podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej odwiedzili naszą uczelnię. Młodzież mogła zapoznać się ze specjalistycznym sprzętem, pracą w laboratorium medycznym, czy też wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Na koniec wizyty uczniowie mogli odpocząć i spędzić miło czas z rówieśnikami w Centrum Integracji i Aktywizacji ABNS.

2022-wizyta-w-ABNS-7c-3 2022-wizyta-w-ABNS-7c-5 2022-wizyta-w-ABNS-7c-9 2022-wizyta-w-ABNS-7c-11 2022-wizyta-w-ABNS-7c-12 2022-wizyta-w-ABNS-7c-13 2022-wizyta-w-ABNS-7c-14

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych spotkaniach Koła Sympatyków Gier Planszowych w Centrum w każdą środę od godz. 16:00-21:30 pod kierunkiem Pana dr Piotra Zdunkiewicza.

Gwarantujemy duży wybór gier, przemiłą atmosferę!

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniach!

5 VOT VOT2 VOT3 VOT4

 

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1