Outlook-Logo  Microsoft-Teams-Logo

Szanowni Państwo, Studenci ABNS,

W związku z niedawną zmianą nazwy Uczelni, aktualizacji uległy również nazwy domen z @student.pswbp.pl na @stud.akademiabialska.pl.

W celu zachowania spójności i przejrzystości metod logowania, Dział Teleinformatyczny aktualizuje nazwy kont w grupie obecnych studentów, w usłudze Microsoft Teams oraz adresy studenckiej poczty email, obsługiwanej przez Microsoft Outlook.

 

Obecną domenę @student.pswbp.pl w nazwie użytkownika zmieniamy na @stud.akademiabialska.pl, a więc nowy login do konta Teams oraz adres poczty email będzie miał postać: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Hasła do istniejących kont pozostają bez zmian.

Zakończenie prac zaplanowano na dzień 10.10.2022. Po zakończeniu wdrażania zmian, pojawi się konieczność ponownego zalogowania się w aplikacji Teams nowym loginem i dotychczasowym hasłem.

W przypadku pojawienia się wątpliwości lub trudności związanych z logowaniem, zachęcamy do kontaktu z pracownikami DTI pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

czwartek, 06 października 2022 12:50 Wpisany przez Marek Kowalczyk