footer-eurostudent

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że w naszej uczelni prowadzone są działania promujące wśród studentów ogólnoeuropejski projekt badawczy na temat życia i nauki studentów. Za realizację badania odpowiedzialna jest niezależna agencja badawcza PBS Sp z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to już siódma edycja tego projektu i czwarty raz kiedy Polska bierze w nim udział. 

W tej edycji realizator pragnie dotrzeć do wszystkich studentów programów I stopnia, II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Pragniemy prosić Państwa o przychylne potraktowanie tego działania, a także promowanie uczestnictwa w ankiecie wśród studentów, z którymi na co dzień wchodzą Państwo w interakcje i mają bezpośredni kontakt

Przedsięwzięcie na taką skalę pozwala porównać się studentom w Europie pod różnymi względami. Ankieta porusza zarówno sferę prywatną, finansowo-ekonomiczną, zawodową, akademicką a także mobilność międzynarodową.

Wszystkie dane zebrane w ramach tej edycji zostaną udostępnione, do celów naukowych i statystycznych niekomercyjnych w zanonimizowanej formie za pośrednictwem Centrum Danych Badawczych dla Badań i Studiów Naukowych w dziedzinie Szkolnictwa Wyższego i Nauki, instytucjom krajów uczestniczących w projekcie EUROSTUDENT oraz naukowcom i innym użytkownikom. Będą stanowić cenne źródło informacji do analiz dla osób zainteresowanych.

W naszej Uczelni opiekę nad projektem sprawuje p.o. Dyrektora Gabinetu Rektora - mgr Małgorzata Mikołajczuk

Z Zespołem Badawczym PBS można skontaktować się mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

banner-eurostudent

wtorek, 28 maja 2019 07:09 Poprawiony: wtorek, 28 maja 2019 07:21 Wpisany przez Marek Kowalczyk

Pracownicy - Aktualności