O G Ł O S Z E N I E

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Zatrudni pracownika na stanowisko:

INŻYNIER DS. UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY

Wymagania:

● wykształcenie wyższe techniczne

● znajomość procedur z realizacji inwestycji

● znajomość prawa budowlanego,

● dobra znajomość MS Office, AutoCAD, NORMA PRO

● doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych

Zakres obowiązków:

● nadzorowanie działań z zakresu ogólnej administracji budynku oraz konserwacji, remontów i usług utrzymania budynku i infrastruktury

● prowadzenie KOB oraz dokumentacji technicznej wymaganej przez przepisy budowlane

● rekomendowanie napraw i modernizacji obiektów i infrastruktury

● monitorowanie terminów i budżetu

 Wymagane dokumenty:

● CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej

● Dokumenty potwierdzające kwalifikacje (kopia dyplomu i uprawnień budowlanych)

● Pisemna zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o składanie aplikacji
w Kancelarii Uczelni
w terminie do dnia 13.10.2017 r. do godz. 15:00

środa, 04 października 2017 13:38 Poprawiony: środa, 04 października 2017 13:41 Wpisany przez Marek Kowalczyk

Pracownicy - Ogłoszenia o pracy