PSW_GRAFF_KONKURS_AKTUALIZACJAInstytut Turystyki i Rekreacji zaprasza wszystkich uzdolnionych plastycznie maturzystów i studentów do udziału w
KONKURSIE GRAFFITI
.

Na nadesłane projekty czekamy do 10.02.2011r.

Zadanie jest proste: należy samodzielnie wykonać szkic graffiti składającego się z 3 liter- TiR - a następnie zeskanowany szkic zapisać w formacie JPG i wysłać na adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Spośród nadesłanych projektów wybranych zostanie 3-5 prac, których autorzy zmierzą się ze sobą w finale, który odbędzie się 10.03.2011 na terenie Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.
Zadanie finałowe polegać będzie na wykonaniu sprejem nadesłanych uprzednio projektów w postaci graffiti na odpowednio przygotowanej powierzchni.
Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.
Wszelkie pytania dotyczące konkuru prosimy kierować pod adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MATURZYSTÓW I STUDENTÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE !

AKTUALIZACJA

W związku z dużym zainteresowaniem jakie "GRAF KONKURS" wywołał wśród studentów Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, podjęto decyzję o rozszerzeniu konkursu na wszystkich studentów kształcących się na naszej uczelni.

Zainteresowanym przypominamy jednocześnie, że termin nadsyłania projektów mija 10.02.2011r. !

środa, 08 grudnia 2010 14:50 Poprawiony: środa, 23 lutego 2011 20:18 Wpisany przez Marek Kowalczyk

Studenci - Akt. - Katedra Kultury Fizycznej i Fizjoterapii