Oferta pracy Nr 6/01/2019

Stanowisko: Informatyk-Programista

Oferta pracy nr 06/01/2019

Stanowisko: Informatyk - Programista

Nazwa firmy : Heller Consult sp. Z o.o.

Adres firmy:  ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Telefon/fax: 83 350 00 11

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail

Miejsce pracy: Oddział firmy Heller Consult sp. Z o.o. w Białej Podlaskiej, ul. Reformacka 10, 21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: elastyczny, docelowo cały etat ( 40h/tyg. )

Proponowane wynagrodzenie: do negocjacji

Zakres obowiązków:

Firma Heller Consult sp. Z o.o. realizuje zaawansowane projekty informatyczne na potrzeby administracji drogowej wielu państw europejskich. Poszukujemy osób, których pasją jest programowanie, kreatywnych i oczekujących nowych wyzwań.
Praca na stanowisku Informatyk – Programista w pełnym wymiarze czasu w oddziale firmy w Białej Podlaskiej.

Oczekujemy:

znajomość C# / Java / Javascript,umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych takimi jak: PostgreSQL, MS Access, Oracle, SQLite,znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne.

Mile widziane:

znajomość: git, NodeJS, TypeScript, Eclipse RCP / RAP, Docker oraz narzędzi z pakietu JIRA,znajomość zagadnień dotyczących przetwarzania danych przestrzennych,znajomość języka niemieckiego,znajomość NoSQL,umiejętność poruszania się w systemach unixowych.

Oferujemy:

zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oddziale firmy w Białej Podlaskiej,atrakcyjne warunki zatrudnienia,ciekawą pracę w młodym zespole, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,współudział w tworzeniu systemów informatycznych na potrzeby rynków europejskich,możliwość rozwijania posiadanych umiejętności, m. in. W zakresie wykorzystywania najnowszych technologii IT.

Uwagi:

Oferta pracy skierowana jest zarówno do studentów jak i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z programowaniem.

W naszej firmie zdobędziesz potrzebne doświadczenie. Jeśli chcesz się rozwijać, wyrażasz chęć do nauki, jeśli jesteś : samodzielny, rzetelny, dokładny, komunikatywny oraz cechujesz się wysoką kulturą osobistą, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Kandydat/ka:

Wykształcenie: licencjackie/inżynierskie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: wykształcenie wyższe, kierunkowe

( informatyka )

Wymagany staż pracy: brak, aczkolwiek doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 ) oraz z godnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO )

Informujemy, że Administratorem danych jest Heller Consult sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dienstag, den 29. Januar 2019 um 15:20 Uhr Zuletzt aktualisiert am Mittwoch, den 30. Januar 2019 um 12:01 Uhr Geschrieben von: Anna Siedlecka