Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Zatrudni pracownika do Sekcji Zamówień Publicznych

Opis stanowiska:

  • Samodzielne przygotowanie i udział w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,  w szczególności: sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia, projektów umów oraz opisów przedmiotów zamówienia
  • Przygotowanie ogłoszeń i ich publikacja
  • Prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • Udział w pracach komisji przetargowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w zakresie przygotowania i przeprowadzania zamówień publicznych
  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Wysoki standard etyki zawodowej
  • Umiejętność podejmowania decyzji i działania pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność
  • Biegła znajomość  obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane  z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje
  • Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw cywilnych i publicznych,
  • Oświadczenie kandydata, że nie jest prowadzone przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
  • Pisemna zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o składanie aplikacji
w Kancelarii Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej,
ul. Sidorska 95/97,

w terminie do dnia 10.11.2016 r.

wtorek, 25 października 2016 09:51 Wpisany przez Marek Kowalczyk