Współpraca zagraniczna

Rekrutacja uzupełniająca w ramach umowy na rok 2016/2017 - pracownicy administracyjni, dydaktyczni, lektorzy, instruktorzy, laboranci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani realizacją wyjazdu w terminie do 30 września 2017r. do uczelni lub instytucji zagranicznej celem udziału w szkoleniu/ obserwacji pracy lub przeprowadzenia zajęc dydaktycznych i uzyskaniem na ten cel dofinansowania z Programu Erasmus+  proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych.

Więcej…

Pracownicy administracyjni, dydaktyczni, lektorzy, instruktorzy, laboranci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani realizacją wyjazdu do uczelni lub instytucji zagranicznej w roku akademickim 2017/2018 celem udziału w szkoleniu/ obserwacji pracy lub przeprowadzenia zajęc dydaktycznych i uzyskaniem na ten cel dofinansowania z Programu Erasmus+  proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych.

Więcej…

Szanowni studenci! Wyższa Szkoła Pielęgniarstwa w Niort we Francji oferuje 2 studentom Pielęgniarstwa naszej Uczelni możliwość realizacji 2-miesięcznej praktyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Niort we Francji.

Praktyki realizowane będą w ramach Programu Erasmus+ tj. z dofinansowaniem (600 euro/miesiąc lub 800 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego) oraz z możliwośćią uczestniczenia w bezpłatnym kursie z j. francuskiego branżowego (tj. z dziedziny Pielęgniarstwo).

Osoby zainteresowane wyjazdem do Niort we Francji na 2 miesiące praktyki w terminie od 2 października do 2 grudnia 2017 r. proszone są o złożeniu w Biurze Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ prawidłowo uzupełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz ze stosownymi załącznikami: wyciągiem z systemu Bazuz ze średnią ocen z całego cyklu studiów, oraz w przypadku pobierania stypendium socjalnego - decyzja o przyznaniu stypendium socjalnego. Znajomość języka francuskiego, nawet w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Formularz zgłoszeniowy: Formularz_Praktyka_2017.docx

Zgłoszenia poprzez złożenie Formularza wraz z załącznikami przyjmowane będą do 30 czerwca 2017r.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dom Studenta pok. nr.31 ul. Sidorska 105.

Szanowni Studenci! Do końca tygodnia możecie składać wnioski o dofinansowanie praktyki wakacyjnej ze środków Programu Erasmus+.

Kompletny wniosek składa sie z następujących dokumentów:

1/ Formularz zgłoszeniowy Formularz_Praktyka.docx

2/ Wyciąg z systemu Bazus (średnia ocen ze wszystkich lat studiów)

3/ Dokument potwierdzający miejsce znalezienie miejsca na praktykę.

Dokumenty należy złożyć w biurze Sekcji Projektów i Funduszy Europejskich ("Dom Studenta" - Sodorska 105, p.31) do piątku 2 czerwca 2017r. do godziny 09.00. Test z j. angielskiego odbędzie się w dniu 2 czerwca o godzinie 13.00.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Szanowni studenci Fizjoterapii!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Technologiko Ekpaideftiko Idryma (TEI) of Sterea Ellada w Grecji oferuje 3 studentom kierunku Fizjoterapia możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w międzynarodowym Centrum Rehabilitacji EVEXIA k. Salonik w Grecji

http://www.evexia.com/en/

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 500 euro/miesiąc lub 700 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy.docx w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) w terminie do 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni studenci Ratownictwa Medycznego!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Koledżem Medyczny przy Uniwersytecie Łotewskim w Rydze oferuje 2 studentom kierunku Ratownictwo Medyczne możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w następujących placówkach medycznych w Rydze:

- Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Rydze (praktyka w zakresie pogotowia i pracy w izbie przyjęć)

- Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny (praktyka w zakresie ratownictwa pediatrycznego)

- Szpital Położniczy w Rydze (praktyka w zakresie ratownictwa położniczego).

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 400 euro/miesiąc lub 600 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy_copy.docx   w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) do dnia 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni studenci! W terminie od 5 do 26 kwietnia 2017 r. studenci zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na realizację praktyki zagranicznej ze środków Programu Erasmus+ proszeni są o zapoznanie się z poniższymi zasadami regulującymi rekrutację, kwalifikacje i realizację wyjazdu na praktykę zagraniczną z dofinansowaniem programu Erasmus+.

Więcej…

Szanowni studenci!  Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą Szkół Letnich przeznaczonych dla studentów zagranicznych uczelni partnerskich. Międzynarodowe Szkoły Letnie zaplanowane są na okres wakacyjny, każda z nich kończy się nadaniem certifikatu potwierdzającego udział i przyznane punkty ECTS. Poniżej oferta i opis poszczególnych kursów.

Więcej…

Pracownicy PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani uzyskaniem dofinansowania z Programu Erasmus+ na realizację wyjazdu zagranicznego w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych bądź udziału w szkoleniu w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Terminem końcowym na złożenie dokumentów jest 5 stycznia 2017r.

Więcej…

Pope John Paul II State School Of Higher Education in Biała Podlaska was founded on August 1, 2000 and initially it had 345 students pursuing 4 specializations.

logo_szkic

Więcej…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1