Współpraca zagraniczna

Szanowni Studenci!  Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą Szkół Letnich przeznaczonych dla studentów zagranicznych uczelni partnerskich. Międzynarodowe Szkoły Letnie zaplanowane są na okres wakacyjny, każda z nich kończy się nadaniem certifikatu potwierdzającego udział i przyznane punkty ECTS. Poniżej oferta i opis poszczególnych kursów.

Więcej…

Drodzy studenci turystyki!

W roku ubiegłym wielu z was zdecydowało się wziąć udział w praktykach zagranicznych w Hiszpanii oferowanych przez firmę Animafest.

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja na praktyki zagraniczne (więcej informacji wkrótce!) w związku z czym wszelkie informacje dla tych, którzy są zainteresowani zagraniczną praktyką w Hiszpanii za pośrednictwem firmy Animafest można znaleźć w załączonym poniżej pliku PDF.

 OFERTA_ANIMAFEST_LATO.pdf

logoEU-flag-Erasmus_vect_POS_copy

Drodzy studenci!

Poniżej znajdziecie najnowsze oferty płatnych praktyk zagranicznych oferowane przez IES Consulting.

Więcej…

Szanowni studenci! Poszukujemy osób, które w zbliżającym się semestrze letnim będą zainteresowane pełnieniem funkcji opiekuna „Studenta z Erasmusa" aby swoim doświadczeniem i aktywną działalnością na Uczelni nieść pomoc przybyłym gościom (w semestrze letnim będą to studenci z Francji i Turcji) w odnalezieniu się w miejskich i uczelnianych warunkach.

Więcej…

30lat

Studenckie wymiany w ramach programu Erasmus oraz jego następcy, czyli programu Erasmus+, są organizowane w Europie już od 30 lat.

Z tej okazji, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zorganizowała konkurs na plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus!

Więcej…

turkiye

Składanie wniosków o stypendium już się rozpoczęło!

Wnioski można składać w terminie od 16.01.2017 do 17.02.2017.

Aplikować mogą wszyscy ci, którzy zamierzają studiować w Turcji na poziomie studiów magisterskich lub studiów podyplomowych.

Daty aplikacji o stypendium dla studentów studiów 1-stopnia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Więcej…

Pracownicy PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani uzyskaniem dofinansowania z Programu Erasmus+ na realizację wyjazdu zagranicznego w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych bądź udziału w szkoleniu w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Terminem końcowym na złożenie dokumentów jest 5 stycznia 2017r.

Więcej…

Firma Algoos od wielu lat zajmuje się organizacją praktyk zagranicznych dla studentów szkół wyższych. Szeroki wachlarz programów praktyk i staży zagranicznych głównie skierowany jest dla studentów profilów turystycznych, gastronomicznych, hotelarskich oraz językowych. 

Bez_tytuu

Więcej…

Drodzy Studenci!

Poniżej znajdują się najnowsze oferty praktyk zagranicznych oferowane przez IES Consulting. Oferty obejmują działy Public Relations, Administracji, Marketing, Recepcji oraz stanowisko Business Developer'a.

Więcej…

Pope John Paul II State School Of Higher Education in Biała Podlaska was founded on August 1, 2000 and initially it had 345 students pursuing 4 specializations.

logo_szkic

Więcej…

Strona 1 z 10

pierwsza
poprzednia
1