Praktyki programowe

Kierunek Ekonomia: praktyka po I i II roku studia licencjackie oraz po I roku studia magisterskie - składanie dokumentów po zakończonej praktyce zawodowej.

Więcej…

Ekonomia I i II stopień praktyka 2019/2020

Proszę studentów, którzy zakończyli praktykę o przesyłanie skanów kompletu dokumentacji do zaliczenia praktyk na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 20 września 2020 roku celem wstępnej weryfikacji poprawności  pod względem formalnym dokumentów.

Informacja zwrotna odnośnie poprawności dokumentów będzie przesyłana do tygodnia od otrzymania dokumentacji.

Termin składania dokumentacji w wersji papierowej zostanie zamieszczony na stronie Uczelni w dniu 21 września 2020 roku.

Zarządzanie II rok - Praktyka zawodowa dla naboru 2018/2019

Szanowni Państwo,

wszelkie informacje dotyczące zaliczenia praktyki, terminy, warunki, dokumentacja są dostępne na platformie Microsoft Teams - Zespół Praktyki Z II . Bardzo proszę o bieżące śledzenie zespołu i kontakt za pośrednictwem MT.

Zaliczenie praktyki zawodowej ciągłej - IV rok, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, jednolite studia magisterskie 07.09.2020, godz. 10:00, sala 313
(ul. Sidorska 102)

 

 

Pedagogika II rok -zaliczenie praktyki specjalnościowej

07.09.2020 (poniedziałek) godz. 9:00, sala 313 (ul. Sidorska 102)

Zarządzanie I rok - praktyka kierunkowa

Na e-mail grupowy zostały wysłane informacje dotyczące zaliczenia praktyki kierunkowej. Proszę dostosować się do wytycznych i na bieżąco sprawdzać pocztę.

 Uczelniany opiekun

Szanowni Państwo - studenci kierunku Ekonomia pierwszego i drugiego stopnia

Na e-maile grupowe w miesiącu sierpniu 2020 zostały przesłane informację przypominające jakie dokumenty należy składać (co powinny zawierać) na zaliczenie praktyk.

Proszę przed złożeniem dokumentów o sprawdzenie, czy mają Państwo pobrane prawidłowe załączniki (nr 1 i 3) - były przesłane na e-maile grupowe w sierpniu 2020 (celem weryfikacji).

Informacja odnośnie sposobu składania dokumentów do zaliczenia praktyk, terminu zostanie zamieszczona pod koniec pierwszego tygodnia września 2020 roku na stronie Uczelni oraz zostanie przesłana na e-maile grupowe (proszę o sprawdzanie poczty).