Oferta pracy nr 03z/2022

Stanowisko: Fizjoterapeuta

Nazwa firmy : IPF Medical

Adres firmy: 61-823 Poznań, ul. Piekary 7

Telefon: 539 012 833

Strona www: www.ipfmedical.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Anna Jankowska-Szkaradek

Oczekiwana forma kontaktu: telefoniczny lub mailowy

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Klinika Rehabilitacyjna (Oddział Opieki Średnioterminowej)- Francja, region Oksytania, departament Herault

Liczba oferowanych miejsc pracy: 5 wakatów

Rodzaj umowy: umowa na czas nieokreślony (CDI)

Wymiar czasu pracy: pełen etat (35h tygodniowo od poniedziałku do soboty), praca zmianowa 7h30-12h30

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2430,94 € brutto (ok. 11 390 PLN brutto/miesiąc)

Zakres obowiązków : praca z pacjentami ze schorzeniami reumatycznymi i chorobami układu krążeniowo- naczyniowego, wykonywanie masaży na sucho, oraz prowadzenie zajęć w basenie

Uwagi: praca w nowoczesnym szpitalu powstałym w 2012 roku, oferujący usługi medyczne w zakresie chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii

KANDYDAT/KA:

Wiek: od 24 lat

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin odbytych praktyk podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Dodatkowe predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność, życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem

Wymagany staż pracy: min. 1470 h odbytych praktyk lub doświadczenie zawodowe

Uwaga: Nie wymagamy dodatkowych kursów, doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka francuskiego- tego nauczymy Cię sami!

wtorek, 17 maja 2022 14:44 Poprawiony: środa, 18 maja 2022 12:11 Wpisany przez Anna Siedlecka