Oferta pracy nr 02z/2022

Stanowisko: Fizjoterapeuta

Nazwa firmy : IPF Medical

Adres firmy: 61-823 Poznań, ul. Piekary 7

Telefon: 539 012 833

Strona www: www.ipfmedical.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Anna Jankowska-Szkaradek

Oczekiwana forma kontaktu: telefoniczny lub mailowy

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Szpital, Francja, region Owernia-Rodan Alpy, departament Górna Sabaudia (nr 74)

Liczba oferowanych miejsc pracy: 5 wakatów

Rodzaj umowy: umowa na czas nieokreślony (CDI)

Wymiar czasu pracy: 37,5 godz. tygodniowo, praca od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00 lub 8.30-16.30 lub 9.00-17.00. Dyżury w wybrane soboty i niedziele w godz. 9.00-13.00, Urlop w wymiarze 25 dni w roku oraz 15 dodatkowych dni wolnych (tzw. RTT) w ramach wypracowanych nadgodzin ( czyli powyżej 35 godzin tygodniowo)

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2 619 € brutto/miesiąc: wynagrodzenie zasadnicze + dyżury ( czyli ok. 12 277 PLN brutto/miesiąc).

Zakres obowiązków : praca z pacjentem manualnie lub z wykorzystaniem sprzętu, rehabilitacja pacjentów głównie po zabiegach chirurgicznych

Uwagi: praca w nowoczesnym szpitalu powstałym w 2012 roku, oferujący usługi medyczne w zakresie chirurgii, reanimacji, kardiologii, neurologii, położnictwa i pediatrii

KANDYDAT/KA:

Wiek: od 25 lat

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii i mi. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.

Dodatkowe predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność, życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem

Wymagany staż pracy: min. 1470 h odbytych praktyk podczas studiów lub doświadczenie zawodowe

Uwaga: Nie wymagamy dodatkowych kursów, doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka francuskiego- tego nauczymy Cię sami!

wtorek, 17 maja 2022 14:05 Poprawiony: wtorek, 17 maja 2022 14:32 Wpisany przez Anna Siedlecka