konferencja_10.10.2019_plazmy

W dniach 9-10 października 2019 r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbędzie się VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa "TEORIA I PRAKTYKA ADAPTOWANEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ" której celem będzie prezentacja najnowszych osiągnięć naukowych i rozwiązań praktycznych w obszarze adaptowanej aktywności fizycznej.

W programie Konferencji zaplanowano sesję plenarną z udziałem zaproszonych specjalistów z kraju i z zagranicy, sesje tematyczne oraz warsztaty prowadzone przez praktyków specjalistów.

Tematem przewodnim będzie choreoterapia i terapia tańcem - formy ruchowe dostosowane do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami.

  PROGRAM_KONFERENCJI-Biala_Podlaska_09-10.10.2019.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

w cyklu 2-letnim (od 2009 r.) Polskie Towarzystwo Naukowe Adaptowanej Aktywności Fizycznej inicjuje i organizuje międzynarodowe konferencje pod wspólnym tytułem „Teoria i praktyka adaptowanej aktywności fizycznej". Kolejna już VI Konferencja odbędzie się
w dniach 09-10 października 2019 r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II Białej Podlaskiej.

APA komunikat 1.pdf

APA - ANNOUNCEMENT No. 1.pdf

APA - komunikat 2.pdf

Formularz zgoszenia uczestnictwa w konferencji TEORIA I PRAKTYKA ADAPTOWANEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ.pdf

Conference Registration Form.pdf

Konferencje - Wydział Nauk o Zdrowiu