Szanowni studenci! Wyższa Szkoła Pielęgniarstwa w Niort we Francji oferuje 2 studentom Pielęgniarstwa naszej Uczelni możliwość realizacji 2-miesięcznej praktyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Niort we Francji.

Praktyki realizowane będą w ramach Programu Erasmus+ tj. z dofinansowaniem (600 euro/miesiąc lub 800 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego) oraz z możliwośćią uczestniczenia w bezpłatnym kursie z j. francuskiego branżowego (tj. z dziedziny Pielęgniarstwo).

Osoby zainteresowane wyjazdem do Niort we Francji na 2 miesiące praktyki w terminie od 2 października do 2 grudnia 2017 r. proszone są o złożeniu w Biurze Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ prawidłowo uzupełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz ze stosownymi załącznikami: wyciągiem z systemu Bazuz ze średnią ocen z całego cyklu studiów, oraz w przypadku pobierania stypendium socjalnego - decyzja o przyznaniu stypendium socjalnego. Znajomość języka francuskiego, nawet w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Formularz zgłoszeniowy: Formularz_Praktyka_2017.docx

Zgłoszenia poprzez złożenie Formularza wraz z załącznikami przyjmowane będą do 30 czerwca 2017r.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dom Studenta pok. nr.31 ul. Sidorska 105.

wtorek, 20 czerwca 2017 12:52 Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 13:22 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk