Szanowni studenci! W terminie od 5 do 26 kwietnia 2017 r. studenci zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na realizację praktyki zagranicznej ze środków Programu Erasmus+ proszeni są o zapoznanie się z poniższymi zasadami regulującymi rekrutację, kwalifikacje i realizację wyjazdu na praktykę zagraniczną z dofinansowaniem programu Erasmus+.

Zasady rekrutacji, kwalifikacji i realizacji wyjazdu:

Praktyka_ZASADY.docx

Formularz zgłoszeniowy:

Formularz_Praktyka_copy_copy.docx

 

Komplet dokumentów wymaganych w rekrutacji (wymienione i opisane szczegółówo w części III  Zasad odnoszącej sie do Rekrutacji) należy złożyć w terminie od 5 do 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie Sekcji Projektów i Funduszy Europejskich (Dom Studenta ul. Sidorska 105, pok.31).

Testy z języka, w którym student będzie odbywał praktykę, odbędą się w dniach 27-28 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 maja 2017 r. Numery legitymacji studentów zakwalifikowanych do dofinansowania, jak równiez studentów z listy rezerwowej, zostaną opublikowane na stronie internetowej uczelni

Uwaga! Szukając miejsca na realizację praktyki zagranicznej, proszę mieć na uwadze, iż program odbywania praktyki i zakres wykonywanych obowiązków musi być zgodny ze studiowanym kierunkiem studiów/specjalizacją. Dla przykładu, studenci TiR uprawnieni są do odbywania praktyki w zagranicznych hotelach w zakresie: hotelarstwa, obsługi restauracji, animacji czasu wolnego lub w biurach podróży. Studenci filologii (angielskiej/rosyjskiej: w zagranicznych hotelach w zakresie: animacji czasu wolnego, recepcji lub w instytucjach edukacyjnych w celu prowadzenia zajęć językowych, w biurach itp).

 

W przypadku pytań proszę o kontakt:

Agnieszka Monika Kaliszuk

Sekcja Projektów i Funduszy Europejskich

Koordynator Programu Erasmus+

Kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Sidorska 105, pok. 31

wtorek, 04 kwietnia 2017 14:31 Poprawiony: środa, 12 kwietnia 2017 09:48 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk