Pracownicy PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani uzyskaniem dofinansowania z Programu Erasmus+ na realizację wyjazdu zagranicznego w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych bądź udziału w szkoleniu w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Terminem końcowym na złożenie dokumentów jest 5 stycznia 2017r.

Uwaga! Przypominamy, iż dofinansowanie na wyjazd dydaktyczny/szkoleniowy w ciągu 1 roku akademickiego dana osoba może otrzymać jedynie na 1 wyjazd stąd osoby, które zostały zakwalifikowane do wyjazdu w roku 2016/2017 w I naborze wniosków tj. w rekrutacji trwającej do 15 października 2016r., a które chciałyby w roku akademickim 2016/2017 ponownie zrealizować mobilność na zasadach Programu Erasmus+, proszone są o wnioskowanie z tzw. "dofinansowaniem zerowym".

Kwota jaka pozostała Uczelni na realizację wyjazdów pracowników w roku akademickim 2016/2017 po I naborze wniosków wynosi 330 €.

W związku ze wzrostem zainteresowania możliwością realizacji wyjazdów przez pracowników Naszej Uczelni, podjęta została decyzja o przeznaczeniu na ten cel dodatkowych funduszy w kwocie 4 900 € ze środków przyznanych uczelni przez Narodową Agencję programu Erasmus+ na tzw. organizację mobilności.

Przypominamy, iż środki te, według uczelnianych zasad finansowania wyjazdów pracowników Uczelni przeznaczone są na wypłatę tzw. wsparcia indywidualnego (koszty utrzymania) obliczonego na dany kraj na daną ilość dni pobytu oraz na ryczałt na koszt podróży (o ile podróż nie jest realizowana samochodem służbowym Uczelni).

 

Jak aplikować o dofinansowanie na poszczególne typy wyjazdów?

Wyjazdy dydaktyczne - zasady:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/wyjazdy-pracownikow-eplus/zasady-nauczyciele-prac-eplus

Wyjazdy szkoleniowe - zasady:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/wyjazdy-pracownikow-eplus/zasady-administracja-prac-eplus


Dokumenty aplikacyjne:

http://www.pswbp.pl/index.php/pl/wyjazdy-pracownikow-eplus/dokumenty-do-pobrania-prac-eplus

 

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w Kancelarii Uczelni do dnia 5 stycznia 2017r.

 

W przypadku pytań, potrzeby uzyskania pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych lub pomocy w nawiązania kontaktu z wybraną instytucją zagraniczną uprzejmie proszę o kontakt:

 

Agnieszka Monika Kaliszuk

Sekcja Projektów i Funduszy Europejskich
Państwowej Szkoły Wyższej
im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

czwartek, 24 listopada 2016 09:16 Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2016 13:03 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk